Naujienos

Skelbiama registracija į „Europos burės 2018“ apdovanojimus

2018-03-07

Dalinamės informacija dėl „Europos burių 2018“ apdovanojimų.

Skelbiama registracija į „Europos burės 2018“  apdovanojimus

Jau dešimtą kartą Finansų ministerija organizuoja geriausių Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų – „Europos burių“ – rinkimus ir apdovanojimus. „Europos burių“ rinkimais siekiama įvertinti ir visuomenei pristatyti didžiausią vertę žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei duodančius Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamus projektus.

Mūsų šalies narystė Europos Sąjungoje (ES) – vienas esminių šimtmečio pasiekimų, leidžiančių dar labiau didžiuotis savo šalimi.
Jau 10-ąjį kartą siūlome kartu pasidžiaugi ir įverini 2014-2020 m. ES fondų invesicijų nuveiktus darbus Lietuvoje. Skatiname dalyvauti jau tradiciniais tapusiuose „Europos burių“ apdovanojimuose.
Lietuva nusipelnė sužinoi apie inotyviausius, didžiausią vertę teikiančius sprendimus, padedančius kurti šiuolaikišką aplinką, augini smulkųjį verslą, išsiverži į užsienio rinkas.


Visa informacija ir registracijos forma - http://www.esinvesticijos.lt/lt/naujienos/skelbiama-registracija-i-europos-bures-2018-apdovanojimus